درباره ما

شرکت نقشه پردازان آسیا یکی از شرکت‌های مهندسی ایرانی است که در اجرای پروژه‌های عمرانی و صنایع جنبی مرتبط با این حوزه‌ فعالیت دارد. پیشینه نقشه پردازان آسیا متمرکز بر ارائه خدمات مهندسی پیشرفته در زمینه‏ طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی، تاسیساتی ، ابنیه وابسته نیروگاهی و سایر خدمات مرتبط مورد نیاز در صنایع مذکور می‌باشد. هسته اولیه شرکت با بهره‏گیری از کارشناسان و متخصصین شکل گرفته و با ایجاد ساختارهای مناسب مدیریتی و تخصصی مربوطه، مسئولیت کامل مشاوره و مهندسی پروژه‏ها به انجام رسیده است.
شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا با ۲۰ میلیارد ریال سرمایه ثبتی و ۲۵ سال سابقه و بیش از ۱۰۰ نفر کارکنان ثابت خود که اکثریت آن کادر تخصصی در زمینه‏های مختلف می‌باشند، خدمات مهندسی را در سراسر ایران عرضه می‌کند. کادر فنی شرکت در زمینه‌های تخصصی سازه،معماری، برق، مکانیک، برنامه‏ریزی، کنترل پروژه، ژئوتکنیک، زمین‏شناسی، هیدرولیک، هیدرومکانیک، آب‌های زیرزمینی، مدیریت منابع آب، هیدرولوژی و رسوب، هواشناسی، محیط زیست، نقشه‏کشی و نقشه‏برداری، خطوط انتقال، برج‌گذاری، ابنیه و برآورد متره، خاک و پی، آبیاری، زهکشی، کشاورزی، فضای سبز، راه‌اندازی، پیمان و رسیدگی، کنترل و حفاظت، توزیع، سازه‌های دریایی، شبکه‌های انتقال گاز، ایستگاه‌های پمپاژ گاز و … فعالیت می‌کنند.
با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصله از اجرای پروژه‏های متعدد، شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا در حال حاضر از لحاظ کادر تخصصی، اطلاعات فنی- کارشناسی و امکانات دفتری یکی از کاملترین شرکت‌های مهندسی در زمینه صنعت ابنیه و ساختمان محسوب می‌گردد، و آمادگی پذیرش و اجرای طرح‌های پیچیده صنعتی به شکل مستقل و یا با همکاری شرکت‌های مشاوره‏ای و سازنده را در اقصی نقاط ایران اسلامی دارا می‌باشد.
لازم به‌ذکر است، شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا در مراحل اجرایی پروژه‏های خود خدمات ذیل را ارائـه می‌نماید.
– مطالعات امکان سنجی (Feasibility studies) شامل بررسی‌های فنی- اقتصادی
– مطالعات امکان‌سنجی (تعیین محل) شامل مطالعات شبکه و پخش بار، زمین‏شناسی، ژئوتکنیک، محیط زیست، سوخت‏رسانی، منابع آب، انتقال آب، جاده‏های دسترسی و موارد دیگر.
– مدیریت، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
– مطالعات توجیهی فنی- اقتصادی
– طراحی مقدماتی، تهیه مشخصات فنی و تهیه اسناد مناقصه
– انجام تشریفات مناقصه، بررسی و ارزیابی فنی و مالی، مذاکرات قراردادی، تهیه اسناد فنی- قراردادی
– طراحی مفهومی، پایه و تفصیلی
– بازنگری و کنترل طراحی
– بازرسی فنی ساخت و آزمایش تجهیزات در کارخانجات سازنده
– نظارت عالیه و کارگاهی بر اجرای کارهای ساختمانی و تاسیساتی، نصب، تست و راه‏اندازی تا مرحله تحویل قطعی
– ارائـه خدمات مهندسی در دوران بهره‏برداری و بهینه‌سازی تأسیسات و صنایع
– ایفای نقش مدیریت پیمان (MC) در پروژه‌های صنعت برق، آب، نفت و گاز براساس استانداردهای به روز مدیریت پروژه
– مشارکت در پروژه‌های B.O.O، B.O.T
– اجرای فرایند تأمین تجهیزات برای طرح‌های عمرانی
– مدیریت اجرای پروژه‌های اجرایی از طریق به‌کارگیری زنجیره تأمین گسترده
هدف شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا جلب رضایت کارفرمایان با ارائه پیشنهادهای رقابتی و از طریق ارائـه خدمات طراحی و مهندسی مناسب با ایجاد مطلوبیت در سه فاکتور کیفیت، زمان و هزینه انجام پروژه می‌باشد. تعهد و توجه عمیق به برآورده نمودن نیازهای کارفرمایان مشی اصلی کارکنان نقشه پردازان آسیا بوده و به عنوان اصلی مهم از سوی ایشان در نظر گرفته می‌شود.
 

ادرس پروژه : تهران، انتهای همت غرب، بلوار پژوهش، پهنه C اراضی چیتگر، برج مسکونی نارنج ٨
آدرس دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بلوار پیام، میدان بهرود، شماره ٣٢ ،مرکز خرید پرواز، طبقه دوم تجاری، شماره٣
فروش : ٠٩١٢١٧۶۵٣٣۶
دفتر مرکزی : ٢٢١١٢۵۶٠-٠٢١
Nepa.narenj8@gmail.com
© تمامی حقوق برای این پروژه محفوظ است.